درباره فراز

مؤسسه آموزشی علمی فراز برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ با همکاری چندتن از آموزگاران برجسته شهرستان و با مدیریت سرکارخانم فریده شعبانی شروع به فعالیت کرد. این مؤسسه با دامنه فعالیتی در عرصه‌ ی آموزش و فرهنگ با اتکا به سرمایه های انسانی توانمند، کوشا و خلاق خود و با استفاده از برترین استانداردهای آموزشی، برنامه ریزی منظم و سیستم های نوین مدیریت می کوشد خدمات آموزشی را با بالاترین کیفیت و کامل ترین خدمات برای نیل به ارتقا علمی و پژوهشی دانش آموزان از پایه اول دبستان تا پایه ششم متوسطه و کنکور ارائه نماید.

 

درباره مؤسسه آموزشی فراز

آموزشگاه علمی فراز، ترسیمی از محیط آموزشی صمیمی، پرنشاط و هدفمند مبتنی بر پژوهش و خلاقیت هستند که موجب می شود فارغ التحصیلان این آموزشگاه با دستیابی به دانش کافی، رفتار مناسب و مهارت های لازم برای زندگی در دنیای پیچیده و تخصصی امروز، نمادی از موفقیت در جامعه و الگویی برای تعالی کشور عزیزمان ایران باشند.

با هدف افزایش کارایی، خدمات ویژه ای در زمینه های آموزشی و کمک آموزشی همچون مشاوره و هدایت تحصیلی و برنامه ریزی مطالعاتی، آزمون، کتاب های تکمیلی و کمک آموزشی برای دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته شده است.

موسسه فراز یک مدل و الگوی موفق از مدیریت آموزش و پرورش نوین، علمی و خلاقانه با هدف تربیت نسلی توانمند و متفکر برای ساخت جامعه آرمانی ایرانی-اسلامی خواهد بود که با آمار قبولی ۹۰ درصدی دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های تست آموزشگاه در پایه نهم و ۶۰ درصدی در پایه ششم و همچنین پشتیبانی بیش از۹۰ درصد قبولی های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نشان داده است که دارای بالاترین کیفیت آموزش در بین برترین موسسات آموزشی شهرستان مرودشت می باشد.